Tveret – těhotenská móda a oblečení
Tveret je těhotenská móda pro období radosti

Již více než čtrnáct let se věnujeme kráse budoucích maminek. Pod vlastní módní značkou Tveret navrhujeme a vyrábíme módní těhotenské oblečení pro volný čas, do společnosti i na každý den. Naši firmu jsme pojmenovali podle egyptské bohyně – hrošice, ochránkyně těhotných žen, porodu a mateřství.

… a pohodlná těhotenská móda

Bříško maminky za devět měsíců naroste až o padesát centimetrů a většinou zmohutní i celá postava. Naučili jsme se využívat střihových triků, elasticity látek a optických klamů, abychom mohli vyrábět těhotenské oblečení, které se těmto změnám dokáže přizpůsobit a ve kterém se budete cítit pohodlně a sebejistě po celou dobu těhotenství.

reklama

Navrhujeme a vyrábíme módní těhotenské oblečení ve kterém se budete cítit dobře a příjemně po celou dobu těhotenství. Kvalitu a vzhled našeho oblečení oceňují také známé osobnosti.

Těhotenská móda Tveret v Praze a Brně.

Naše zkušené prodavačky v prodejnách v Praze i v Brně vám ochotně poradí a pomohou s výběrem těhotenského oblečení. Chceme, aby od nás odcházely spokojené maminky a aby se v našich šatech cítily dobře a příjemně. Kromě módního těhotenského oblečení značky Tveret najdete v našich prodejnách také kompletní nabídku těhotenského a mateřského prádla německé značky Anita Maternity.

Těhotenská móda a oblečení pro celebrity

Vysokou kvalitu a výjimečný vzhled našeho oblečení oceňují také známé osobnosti, které nám od začátku našeho působení věnují svou přízeň. První kolekci těhotenského oblečení málem vykoupila paní Dagmar Patrasová. Ke vzniku sportovní řady nás inspirovala paní Olga Šípková.

Oblékali jsme také paní Hanu Heřmánkovou, Báru Nesvadbovou, Kateřinu Brožovou, Kateřinu Neumanovou, Sabinu Laurinovou a paní Adélu Brouskovou-Gondíkovou, Báru Kodetovou, Gabrielu Filipy a Terezu Kostkovou.

Přejeme vám, abyste dobu radostného očekávání strávila co nejpříjemněji. Těší nás, že naše těhotenské oblečení může k vašemu dobrému pocitu přispět.

Tveret - těhotenská móda, těhotenské oblečení

Tveret - těhotenská móda, těhotenské oblečení

 

Zdroj: Těhotenské oblečení Tveret > těhotenská móda a mateřské prádlo.Hledali jste:

"tveret (381)", "tveret těhotenská moda (66)", "tveret brno (47)", "tehotenska moda tveret (29)", "těhotenské oblečení tveret (21)", "tveret oblečení (17)", "tveret cz (16)"

Přidejte svůj komentář a diskutujte s ostatními

*

Chci e-mailem zasílat upozornění na nové komentáře.
Můžete se přihlásit ke sledování komentářů přímo, bez odeslání komentáře.

Kolik je 6 + 12 ?
Please leave these two fields as-is: