Stylové mikiny pro stylové maminyMikina je jedním z nejuniverzálnějších oděvů, které se mohou ve vašem šatníku ukrývat. Je to kus oblečení, který využijete jak v chladnějších letních večerech, tak i na podzim a dokonce i v zimě pod bundou. Prostě kus oblečení, který potřebujete a bez kterého nedáte ani ránu při cestách, v práci ani doma.
Pokud toužíte obohatit svůj šatník o některou z nových a stylových pánských i dámských mikin, pak byste určitě měli vzít takovou mikinu, která bude nejen stylová a moderní, ale která bude také funkční. Jelikož je mikina univerzálním oděvem, který nosíme téměř celý rok, je třeba dbát na to, aby nám mikina dobře padla, slušel nám a odpovídala naší postavě a také našemu stylu oblékání.

reklama

Nabízené dámské mikiny jsou v těch nejmodernějších střizích i barvách. Vybírat si tak budete moci ze střihů přiléhavých i volnějších, materiálů všeho druhu, které vás zahřejí a zároveň budou příjemné a snadno udržovatelné a z barevných kombinací, které podléhají nejnovějším moderním trendům. Pánské mikiny se taktéž mohou pochlubit všemi těmito atributy a tak si vybere ze sortimentu opravdu každý.

Ovšem vzhled mikiny je pouze polovina kvality mikiny. Dalším důležitým prvkem kvalitní mikiny je její funkčnost. Vybírat si tak můžete z celé palety mikin, které jsou vyrobeny z různých druhů materiálů. Ty jsou vhodné pro různé druhy ročních období. Některé z nabízených mikin jsou dokonce tak kvalitní, že je můžete nosit i za sychravých podzimních měsíců místo bundy.

Vybírat si také můžete bundy s kapucí nebo bez kapuce, podle toho zda potřebujete ochranu před deštěm. V nabídce naleznete také mikiny se zipem, které se velice snadno oblékají a větších teplotách je můžete nosit rozepnuté, aby větraly. Na druhou stranu jsou v nabídce i mikiny klokanky, které jsou příjemně teplé a disponují praktickou kapsou na ruce či drobnosti. No a pak jsou zde mikiny, které tyto dva typy střihů kombinují, takže si můžete zvolit i mezi kompromisem.

Všechny mikiny pocházejí z dílen prvotřídní španělské značky Roly, která se specializuje na výrobu volnočasového oblečení. Máte tak jistotu, že se vám do rukou dostává opravdu kvalitní evropský výrobek, kterému nemohou asijští bratranci v žádném případě konkurovat. Toto zboží s vámi prožije nejedno dobrodružství a to zcela bez úhony. Proto neváhejte a pořiďte si svou novou mikinu, která vás bude zahřívat po celý rok a stane se vašim lehce skladným parťákem kamkoliv.

 

Přidejte svůj komentář a diskutujte s ostatními

*

Chci e-mailem zasílat upozornění na nové komentáře.
Můžete se přihlásit ke sledování komentářů přímo, bez odeslání komentáře.

Kolik je 4 + 14 ?
Please leave these two fields as-is: