Dokonce i maminky potřebují zdravý zrakCo se týče mateřství, je toho kolem nastávající maminky více, než dost. Nošení brýlí jí v těhotenství zřejmě nevadí, ale s narozením děťátka, je potřeba mít zrak 100% v pořádku. Fakt, že na své dítě v postýlce pořádně nevidíte a nemůžete nahmatat brýle na nočním stolku, vás vede k zamyšlení. Jste přetažená, málo spíte, tak se vám může hravě stát, že s brýlemi i usnete.

reklama

Otlak, a další problémy s očima, bychom vám samozřejmě nepřáli

Nabízí se možnost, jak svou vadu vykompenzovat, co možná nejdříve. V péči o dítě je váš zrak velmi důležitý. Zajišťujete mu tím bezpečí a stabilní zázemí. Malé batole, které začne objevovat svět, rozhodně neví, kde jsou hranice a kam nesmí zajít.

Všechno zkoumá a do všeho strká svůj zvídavý nosík. Vy jste ta, která k němu ochotně přistoupí, vysvětlí a ukáže. Jenže na to, abyste s ním mohla objevovat i jeho svět, potřebujete perfektní zrak a ne rozmazané vidění.

Moderní technologie pro vás našla řešení

Laserová operace očí je mimořádně kvalitní a splňuje nároky dnešní doby. Očních vad přibývá a bohužel se neomezuje jen na starší lidí s vetchozrakostí. Vetchozrakost je indikací k zákroku laserové techniky PresbyMax.

Oční vady si však vybírají právě i z řad těhotných nebo kojících žen, které by svůj problém potřebovali vyřešit, co nejdříve. Pokud dítě plánujete, není problém si s předstihem zajistit oční operaci.

V těhotenství si zřejmě budete hodně číst, dívat se na televizi a surfovat na internetu, což vašim očím rozhodně nepomůže. Nechte si přeměřit zrak a navštivte specialisty, oční klinika Ziris denně ošetří nesčetně klientů a ročně provede spoustu úspěšných operací. Jste v rukou odborníků, kteří mají za sebou mnohaletou praxi.

Moderní přístroj Laser Schwind Amaris umožňuje operaci provést bez poškození okolních struktur a zajistí velmi rychlou rekonvalescencí. Magazín o zraku vám poslouží k ucelení vašich představ o celé problematice v oblasti očních vad.

Přidejte svůj komentář a diskutujte s ostatními

*

Chci e-mailem zasílat upozornění na nové komentáře.
Můžete se přihlásit ke sledování komentářů přímo, bez odeslání komentáře.

Kolik je 11 + 9 ?
Please leave these two fields as-is: