Těhotenství týden po týdnu – ÚvodJak jste jistě mnohé poznaly (nebo teprve poznáte), těhotenství je natolik zásadní životní změna, že si zaslouží naši maximální pozornost a důkladnou přípravu. Základem zdárného průběhu těhotenství je informovanost budoucí maminky.

Proč seriál Těhotenství týden po týdnu?

Sama jsem matkou malého dítěte a dobře si vzpomínám, jak jsem v době svého těhotenství složitě hledala informace. Přečetla jsem neskutečné množství literatury, ve dne i v noci jsem hledala informace o těhotenství na internetu nebo se radila se zkušenějšími kamarádkami. Také si dobře pamatuji, jak těhotenství ovlivnilo můj život i život mých blízkých. Proto jsem se rozhodla alespoň v krátkosti popsat  průběh těhotenství týden po týdnu.

reklama

Těhotenství je natolik zásadní životní změna, že si zaslouží maximální pozornost a přípravu.

Seriál „Těhotenství týden po týdnu“ si neklade za cíl být odborným pojednáním na téma těhotenství. Ani k tomu nejsem odborně způsobilá.

Cílem seriálu „Těhotenství týden po týdnu“ je informovat

Cílem seriálu je informovat nastávající maminky o průběhu jejich těhotenství a o postupném vývoji miminka v bříšku. Informace jsou shromážděny z dostupných zdrojů a věřím, že budou užitečné všem budoucím maminkám, které chtějí získat další informace o těhotenství.

Přeji Vám, aby probíhalo Vaše těhotenství bez problémů a těším se, že se budeme setkávat u dalších dílů tohoto seriálu. A samozřejmě se také těším na Vaše komentáře a příspěvky pod jednotlivými články.

Seznam článků seriálu „Těhotenství týden po týdnu“

Pokud se Vám náš seriál alespoň trochu líbí, nebo je pro Vás jakkoliv přínosný, dejte o něm vědět svým známým a staňte našimi fanoušky na Facebooku. Děkujeme.Hledali jste:

"průběh těhotenství (69)", "průběh těhotenství po týdnech (37)", "průběh těhotenství týden po týdnu (32)"

Komentář

  1. Majda napsal(a):

    Tak ať brzy něco vyjde, už se těším. A hlavně ať vám to vydrží!

Přidejte svůj komentář a diskutujte s ostatními

*

Chci e-mailem zasílat upozornění na nové komentáře.
Můžete se přihlásit ke sledování komentářů přímo, bez odeslání komentáře.

Kolik je 8 + 3 ?
Please leave these two fields as-is: